Taking too long? Close loading screen.

اتودسک ۳dsmax یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه به شمار می رود.

خدمات پرینت سه بعدی

نرم افزار ۳dsmax چیست !؟

اتودسک ۳dsmax یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود. این نرم افزار بخاطر داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازی‌های رایانه ای و طراحی و خلق جلوه‌های ویژه در فیلمها بسیار پرکاربرد است. Max به شما این امکان را می دهد تا طرح‌ها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن‌های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحی‌های خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند.

خدمات پرینت سه بعدی
خدمات پرینت سه بعدی

سوال !؟

سوالی که ممکن است برای خیلی از کاربران پیش بیاید این است که از بین نرم‌افزارهای طراحی که امروزه روزبه روز بر تعداد و تنوع آن‌ها افزوده می‌شود به سراغ کدام بروند؟

ابتدا می‌بایست به توضیح دو منطق مدلسازی پرداخت، منطقnurbs  و منطق mesh

تفاوت : mesh vs nurbs

Nurbs

پیچیده و حرفه ای تر

سرعت متوسط در مدلسازی

Mesh

رندر های با کیفیت

سرعت بالای مدلسازی

رسیدن سریع به طرح ذهنی کاربر

جمع بندی

خیلی ساده بخوام عرض کنم اگه می‌خواید از طرحتون قالب صنعتی بگیرید باید برید سراغ نرم‌افزار‌های nurbs مثل کتیا، راینو و…

اگه میخواید طرحتون در نهایت فقط رندر و پرینت سه بعدی بشه ۳dsMax  کافیه…

اگرم شک دارین به طرحتون و نمیخواید در همون ابتدا کلی هزینه کنید واسه مدل کردن و قالب گرفتن، می‌تونید با مکس خیلی سریع کارو بزنید و چندتا مدل مختلف و متنوع با پرینت سه بعدی آماده کنید، بررسیشون کنید بهترینش رو nurbs  کنید و ادامه کار…

 

نمونه کارهای ۳DMAX

و سوال اصلی چرا ما ؟

اگر در زمینه‌هایی نظیر معماری، طراحی دکور، انیمیشن، طراحی صنعتی و از این دست رشته‌ها فعالیت دارید و نیاز شما در حد مدل‌سازی، رندر و در نهایت پرینت سه بعدی است ما به شما ۳dsMax  را پیشنهاد می‌کنیم. متخصصین ما در این مرکز طرح دلخواه شما را در مدت زمان کوتاه و با دقت بالا مدلسازی، رندر و پرینت می‌کنند.

یا اگه طرح شما قصد ورود به صنعت را دارد ولی هنوز از طرح خود به عنوان ایده پایانی اطمینان ندارید و نیاز به کسی دارید که برای شما در مدت زمان کم و با هزینه نسبتا کمتری یک نمونه اولیه تولید کند، می‌توانید کار را به کارشناسان ما بسپارید تا در زمان کوتاه به نیاز شما رسیدگی کردد.