تماس با ما

989128161078+

آدرس

تهران، کوی نصر ، خیابان هفدهم

ایمیل ارسال فایل

file@parsian3d.com

همه چیز در مورد تفنگ سه بعدی + ساخت تفنگ با پرینت سه بعدی

همه چیز در مورد تفنگ سه بعدی + ساخت تفنگ با پرینت سه بعدی

فهرست مطالب

ساخت تفنگ با پرینت سه بعدی ( تفنگ سه بعدی ) یکی از موضوعات بحث برانگیز در دنیای سه بعدی به شمار می رود.

 

هر از چند گاهی اخباری از پرینت سه بعدی یک مدل اسلحه جدید به بیرون درز می کند.

 

گروهی از سازندگان آمریکایی ، یک تفنگ به نام Songbird را به وسیله پرینتر سه بعدی ساخته اند که نتایج تولید این محصول بسیار حیرت انگیز بوده است.

 

تفنگ سه بعدی
تفنگ سه بعدی

 

روش تولید این تفنگ با پرینت سه بعدی انجام شده و برای تولید آن از کیفیت پایینی استفاده شده است.

 

در این تفنگ از یک میخ سرپهن به عنوان سوزن گلنگدن استفاده شده و سیستم فنری با نوارهای لاستیکی جایگزین شده است.

 

با تغییر چنین ساختاری به نظر می رسد اسلحه کار خود را انجام می دهد. از آنجا که اکثر اسلحه های پرینت سه بعدی نمی­ توانند پس از یک شلیک دوام بیاورند، به نظر می رسد Songbird امکان استفاده چندین باره را فراهم کرده است و می تواند چندین بار مورد استفاده قرار بگیرد.

 

تفنگ سه بعدی

 

برای ساخت نگهدارنده لوله تفنگ از فیلامنت جنس نایلون استفاده شده است و بقیه بخش های تفنگ از جنس ماده ABS پرینت سه بعدی شده است.

 

مورد جدید به کار رفته در تفنگ سه بعدی Songbird ، آستر لوله تفنگ است. آستر در قاب تفنگ قرار می گیرد. این بدان معنی است که شما می توانید بیش از یک بار از تفنگ استفاده کنید.

 

طبق فیلم های منتشر شده از ساخت تفنگ با پرینت سه بعدی، این اسلحه به دلیل طراحی دو ماده ای آستر، مقاومت مکانیکی کافی برای شلیک بدون خرد شدن فراهم می کند.

 

به این موضوع دقت کنید که قوانین سخت گیرانه ای برای ساخت اسلحه به کمک پرینت سه بعدی اعمال می شود. بنابراین حتی داشتن تفنگ پرینت سه بعدی یا نقشه های دیجیتال نیز ممکن است در بعضی از کشورها جرم محسوب شود.

 

مرکز سه بعدی پارسیان به عنوان یکی از مراکز با سابقه در حوزه محاسبه آنلاین قیمت پرینت سه بعدی و همچنین نمونه سازی محصولات، هر ساله با سفارشات متعددی در صنایع مختلف از طرف مشتریان گرامی رو به رو می شود که همگی آنها گواه از این موضوع دارند که آهسته آهسته این تکنولوژی تولیدی مدرن یعنی چاپگر سه بعدی از جایگاه بهتری در صنعت کشورمان و دیگر کشورها بهره مند خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
نقش پرینت سه‌بعدی در ساخت نمونه‌های نمایشگاهی و ماکت‌ دستگاه‌ها

نقش پرینت سه‌بعدی در ساخت نمونه‌های نمایشگاهی و ماکت‌ دستگاه‌ها

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید