تماس با ما

989128161078+

آدرس

تهران، کوی نصر ، خیابان هفدهم

ایمیل ارسال فایل

file@parsian3d.com

ساخت ماکت با پرینتر سه بعدی

بسیاری از معماران و طراحان صنعتی ترجیح می‌دهند به جای ساخت دستی ماکت که هزینۀ بالا و زمان زیادی می‌طلبد، از پرینت سه بعدی استفاده کنند.

مزیت‌های ساخت ماکت با پرینت سه بعدی چیست؟

مقرون به صرفه بودن

پرینت سه بعدی این قابلیت را به معماران  و طراحان می‌دهد که مدل‌های معماری خود را با قیمت مناسب به مدل های واقعی تبدیل کنند و در صورت لزوم ورژن های مختلفی از طرح خود را به ماکت تبدیل کنند.

صرفه‌جویی در زمان

با پرینت سه بعدی قطعات می‌توان زمانی را که در گذشته صرف ساخت مدل به صورت دستی می شد ، صرف کارهای مفید دیگری کرد. پرینترها به‌صورت کاملاً خودکار کار می‌کنند و زمان زیادی را صرف نمی کنند.

قابلیت به‌روز‌رسانی سریع و ساده

اگر پس از آماده‌کردن ماکت، ایدۀ جدیدی به ذهن شخص برسد یا مشتری چیز متفاوتی از او بخواهد، او می‌تواند به راحتی مدل سه بعدی را تغییر دهد و مدل را دوباره پرینت سه بعدی کند.

مراحل ساخت ماکت با پرینت سه بعدی

طراحی مدل سه بعدی

در اولین مرحله لازم است طرح مورد نظر در یک نرم افزار طراحی سه بعدی مدل سازی شود. اگر در طراحی مدل سه بعدی مشکل دارید با ما در تماس باشید و یک طراح سه بعدی از تیم ما استخدام کنید. 

ارسال فایل و پرینت مدل

فایل سه بعدی خود را به دست ما برسانید. فرمت های مناسب STL یا OBJ هستند. فایل خود را با این فرمت ها ذخیره کنید و با تلگرام یا واتس اپ برای ما ارسال کنید. پس از ارسال فایل ظرف مدتی کوتاه از مدل شما پرینت تهیه خواهد شد.

پولیش و پرداخت

مدل های تولید شده پس از پرینت سه بعدی نیاز به پولیش و پرداخت دارند. سنباده‌زنی، رنگ‌‌آمیزی و کارهای دیگر بر روی آن ها انجام می شود و ماکت نهایی برای شما ارسال می شود.

از صفحه نمونه کارهای پرینت سه بعدی ما دیدن کنید

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید