تماس با ما

989128161078+

آدرس

تهران، کوی نصر ، خیابان هفدهم

ایمیل ارسال فایل

file@parsian3d.com

بهره مندی شرکت لامبورگینی از پرینتر سه بعدی برای مبارزه با کرونا ویروس

بهره مندی شرکت لامبورگینی از پرینتر سه بعدی برای مبارزه با کرونا ویروس

فهرست مطالب

بهره گیری شرکت لامبورگینی از پرینتر سه بعدی برای مبارزه با کرونا ویروس
با فراگیر شدن کرونا ویرویس در سرتاسر دنیا ، بهره گیری شرکت لامبورگینی از پرینتر سه بعدی برای مبارزه با کرونا ویروس اخبار قابل توجهی است.
در حال حاضر تمام جهان برای مبارزه با بیماری کووید-۱۹ که از ویروس کرونا به وجود آمده است، تلاش می کنند.
در این میان شرکت های مختلف تلاش می کنند که سهمی هر چند کم در این مبارزه داشته باشند. لامبورگینی یکی از این شرکت ها است.
شرکت های گوناگون جهان که در زمینه های متفاوتی فعالیت می کنند، تلاش می کنند که به سهم خود با شیوع ویروس کرونا مبارزه و جهان را از شر این ویروس ترسناک راحت کنند.

فهرست مطالب

تولید ماسک ضد کرونا توسط شرکت لامبورگینی

لامبورگینی، یکی از مشهورترین شرکت های خودروسازی در جهان در حال تولید ماسک صورت و نقاب یا محافظ (شیلد) برای کارکنان حوزه بهداشت و درمان است.

 

این شرکت معروف خودروسازی ایتالیایی به تازگی اعلام کرد که بخشی از کارخانه خود در ایتالیا را به تولید ماسک و محافظ صورت اختصاص داده است. افرادی که پیش از این در بخش تولید کابین در شرکت لامبورگینی کار می کردند، اکنون ماسک های جراحی تولید می کنند.

 

ماسک ضد کرونا توسط شرکت لامبورگینی
ماسک ضد کرونا توسط شرکت لامبورگینی

کارکنان شرکت لامبورگینی به تولید محافظ صورت و ماسک روی آورده اند

 

کارکنان بخش کربن-فیبر با سرعتی حیرت آور، نقاب محافظ صورت تولید می کنند. این تولید با کمک چاپگر سه بعدی انجام می شود. شرکت لامبورگینی اعلام کرد که این توانایی و قابلیت را دارد که در عرض یک روز، ۱۰۰۰ ماسک و ۲۰۰ محافظ (نقاب) صورت تولید کند.

 

نقاب محافظ صورت
نقاب محافظ صورت

کمک لامبورگینی به اقتصاد جهانی

هدف شرکت لامبورگینی این است که تجهیزات پزشکی که تولید می شود، به دست افرادی برسد که دارند به نوعی با ویروس کرونا مبارزه می کنند. این ویروس اقتصاد بسیاری از کشورها و شرکت های جهان را عملا غیرفعال کرده است و اگر ادامه پیدا کند ممکن است آسیب های جبران ناپذیری از خود به جای بگذارد. 

شایان ذکر است که این تجهیزات از نظر کیفیت، کنترل می شود. دپارتمان علوم پزشکی و جراحی این تجهیزات را پیش از ورود به بیمارستان های محلی کنترل می کنند. ایتالیا در حال حاضر یکی از کشورهایی است که بیشترین آمار مربوط به میزان ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در اروپا را به خود اختصاص داده است. استفانو دومنیکالی، مدیر عامل این مجموعه اعلام کرد که این شرکت برای همبستگی با مردک ایتالیا، تمام توان خود را برای مبارزه با این بیماری به کار خواهد بست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
نقش پرینت سه‌بعدی در ساخت نمونه‌های نمایشگاهی و ماکت‌ دستگاه‌ها

نقش پرینت سه‌بعدی در ساخت نمونه‌های نمایشگاهی و ماکت‌ دستگاه‌ها

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید