تماس با ما

989128161078+

آدرس

تهران، کوی نصر ، خیابان هفدهم

ایمیل ارسال فایل

file@parsian3d.com

تبدیل ماسک‌ های غواصی به دستگاه تنفس با کمک پرینت سه بعدی

تبدیل ماسک‌ های غواصی به دستگاه تنفس با کمک پرینت سه بعدی

فهرست مطالب

با کمبود ماسک اکسیژن در کشور ایتالیا مسئولان این کشور در حال تبدیل ماسک‌های غواصی به دستگاه تنفس به کمک پرینت سه بعدی هستند تا بتوانند این مشکل را برطرف کنند.
در حالی که طی روزهای اخیر کروناویروس جان بیش از  ۱۰۰۰ نفر را در ایتالیا گرفته و با توجه به کمبود ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) در بیمارستان‌های این کشور، یک بیمارستان در شمال ایتالیا در حال تغییر کاربریِ ماسک‌های غواصی و تبدیل آن‌ها به دستگاه‌های تنفسی است.
تبدیل ماسک‌ های غواصی به دستگاه تنفس
تبدیل ماسک‌ های غواصی به دستگاه تنفس

تبدیل ماسک‌های غواصی به دستگاه تنفس به کمک پرینت سه بعدی

 

پزشکان بیمارستان Maggiore در “پارما”ی ایتالیا در حال استفاده از تولید به روش پرینت سه بعدی برای اصلاح و تغییر کاربریِ ماسک‌های غواصی به گونه‌ای است که قابلیت اتصال به اکسیژن را داشته باشند.

در واقع پزشکان این بیمارستان اعلام کرده‌اند که می‌توانند با تبدیل ماسک‌های غواصی به ونتیلاتور مشکل کمبود این دستگاه‌های تنفسی و نیاز به تریاژ بیماران (فرایند اولویت‌بندی بیماران برای بهره‌مندی از درمان) را تا حدودی برطرف کنند.

بنا بر گزارش سی‌بی‌اس نیوز، شیوع کروناویروس در ایتالیا مشکلات زیادی را برای سیستم سلامت و بیمارستان‌های این کشور به همراه داشته است، به طوری که تاکنون دست‌کم ۴۰ پزشک در سراسر این کشور به دلیل ابتلا به بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
ساخت مجسمه و تندیس با پرینت سه بعدی؛ راهی جدید برای حفظ میراث فرهنگی

ساخت مجسمه و تندیس با پرینت سه بعدی؛ راهی جدید برای حفظ میراث فرهنگی

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید