مهندسی معکوس | طراحی سه بعدی | پرینت سه بعدی

نرم افزار Cura

نرم افزار Cura

نرم افزار Cura


نرم افزار Cura یکی از قدرت مندترین و محبوب ترین نرم افزارهای اسلایسر دنیا است که توسط شرکت Ultimaker آمریکا عرضه شده و توسعه داده می شود.

ویژگی های نرم افزار Cura

رابط کاربری آسان ، محیط گرافیکی جذاب و قابلیت های خوب این نرم افزار در تهیه مدل برای پرینت سه بعدی موجب شده است که کاربران زیادی به استفاده از این نرم افزار روی بیاورند.

دانلود نرم افزار Cura

آخرین ورژن این نرم افازر ۴٫۴٫۰ است که می توانید از لینک زیر آن را دریافت کنید
نرم افزار cura یکی از قدرت مند ترین نرم افزارهای اسلایسر مو جود است که توسط شرکت ultimaker طراحی شده و توسعه داده میشود. این نرم افزار قابلیت های پیشرفته ای را با رابط کاربری ساده و روان در اختیار شما میگذارد که موجب میشود افراد در سطوح مقدماتی تا پیشرفته به استفاده از این slicer ترغیب شوند. دانلود آخرین ورژن نرم افزار cura که در حال حاضر ورژن cura 4.8.0 می باشد در این صفحه قابل دسترسی است . این ورژن از نرم افزار cura دارای ویژگی های جذابی است کارایی این نرم افزار را بهبود بخشیده.

رمز فایل های فشرده : parsian3d.com

پرینتر سه بعدی فناوری جدیدیست که قابلیت چاپ و تولید هر گونه مدل سه بعدی با هر میزان پیچیدگی را به شما می دهد. برای این کار تنها لازم است طرح مورد نظر خود را طراحی کرده و پس از آماده سازی به کمک نرم افزارهای مناسب، آن را جهت چاپ به پرینتر ارسال کنید.
Ultimaker Cura نرم افزار قدرتمندیست که مدل شما را برای چاپ سه بعدی آماده می کند. این نرم افزار توسط شرکت Ultimaker برای چاپگرهای مختلفی مانند چاپگر مدل RepRap ارائه شده است و دارای قابلیت‌های پیش‌ نمایش مدل سه‌بعدی، Slicer، تولید GCode و ارسال‌کننده‌ی GCode به چاپگر می باشد. Ultimaker Cura با بیش از ۲۰۰ گزینه برای اعمال تنظیمات مختلف، فرآیند چاپ سه بعدی را برای افراد تازه کار و هم افراد حرفه ای ساده تر نموده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار  Ultimaker Cura:
– امکان مشاهده پیش نمایش مدل های سه بعدی
– امکان چاپ همزمان چندین مدل با تنظیمات متفاوت
– پشتیبانی از فرمت های STL، ۳MF و OBJ
– مجموعه ای جامع از تنظیمات پیشرفته برای افراد حرفه ای تر
– سازگار با اغلب چاپگر های سه بعدی
– اوپن سورس
– و …

خدمات پرینت سه بعدی کرج

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید