تماس با ما

989128161078+

آدرس

تهران، کوی نصر ، خیابان هفدهم

ایمیل ارسال فایل

file@parsian3d.com

فروشگاه پرینتر سه بعدی

خرید پرینتر سه بعدی

پرینتر سه بعدی مدل مالر

Maler

اگر ابعاد کار شما کوچک تا متوسط است و نمی خواهید هزینه زیادی بابت چاپگر سه بعدی بپردازید یا فضای کاری محدودی دارید؛ بهترین گزینه پرینترهای موسوم به دسکتاپ یا رومیزی است. دستگاه «مالر» با وجود جای کمی که میگیرد، ابعاد ساخت قابل قبولی دارد؛
حتی اگر ابعاد شما کمی بزرگتر از سایز پرینتر باشد با برش در نرم افزار اسلایسر به راحتی در چند تکه، قطعات خود را چاپ کنید.

پرینتر سه بعدی مدل مالر
پرینتر سه بعدی مدل مالر پلاس

پرینتر سه بعدی مدل مالر پلاس

Maler plus

اگر ابعاد کار شما کوچک تا بزرگ است و نمی خواهید هزینه زیادی بابت پرینتر سه بعدی بپردازید؛ بهترین گزینه همین دستگاه «مالر پلاس» میباشد که با مقایسه با رنج قیمتی دیگر مدلها ابعاد ساخت بزرگی دارد؛
با خرید چاپگر مالر پلاس ابعاد ساخت بزرگ با قیمت کمتر را خواهید داشت.
چاپگر چندکاره «Maler Plus» مناسب افرادیست که میخواهند با هزینه قابل قبولی، چند پلتفرم ساخت سه بعدی را در یک دستگاه یکجا داشته باشند.

پرینتر سه بعدی مدل فاندر

Founder 2x

مهم نیست تازه کار هستید یا از حرفه ای های دنیای پرینت سه بعدی. اگر نیاز به چاپ مدام قطعاتی بزرگ دارید و می خواهید دستگاهی بادوام و دقیق داشته باشید، پرینتر «فاندر2ایکس» بهترین انتخاب است؛ مزیت این دستگاه در قیمت ارزانتر با حفظ ویژگی پرینترهای سه بعدی دو نازله با پلتفرم صنعتی سایز متوسط است.

پرینتر سه بعدی آتور ام پرو

Author M Pro

پرینتر «آتور ام پرو» بهترین انتخاب برای کسانی است که قطعات چاپی آنها از کوچک تا بزرگ متغیر بوده و مداوما نیاز به پرینت دارند؛ ساختار صنعتی این مدل چاپگر، شما را از کارکرد پیوسته بدون اختلال مطمئن میکند؛ همچنین با توجه به ابعاد ساخت 40 در 60 سانتیمتر، یکی از بزرگترین پرینترهای سه بعدی بازار را در اختیار دارید.

پرینتر سه بعدی مدل آتور ال پرو

Author L Pro

پرینتر «آتور ال پرو» بهترین انتخاب برای کسانی است که قطعات چاپی آنها از کوچک تا بزرگ متغیر بوده و مداوما نیاز به پرینت دارند؛ ساختار صنعتی این مدل چاپگر، شما را از کارکرد پیوسته بدون اختلال مطمئن میکند؛ همچنین با توجه به ابعاد ساخت 50 در 80 سانتیمتر، یکی از بزرگترین پرینترهای سه بعدی بازار را در اختیار دارید.

 

پرینتر سه بعدی مدل تراست

پرینتر سه بعدی مدل تراست ایکس ال پرو

Trust XL Pro

اگر نیاز به چاپ مدام قطعاتی بزرگ دارید و می خواهید دستگاهی بادوام و دقیق داشته باشید، پرینتر «تراست ایکس ال پرو» بهترین انتخاب است؛ زیرا این مدل بزرگترین سایز چاپگر سه بعدی در بازار ایران می باشد. مزیت این دستگاه در سایز متنوع چاپ از کوچک تا بزرگ و دو نازل بودن و ساختارصنعتی آن میباشد.

مشاهده تمامی محصولات فروشگاه

برای مشاهده کلیه پرینترهای سه بعدی موجود در فروشگاه پارسیان روی لینک زیر کلیک کنید

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید